Dejte svému vozidlu nový vzhled od Wrapstyle Praha

Vzhled vašeho vozidla, stejně jako stylové bydlení nebo oblečení, může být pro někoho vášní a způsobem, jak vyjádřit svou osobnost. Některým lidem záleží pouze na tom, aby bylo auto funkční a jezdilo co nejdéle a co nejlevněji, pro nadšence je to ale zkrátka srdcovka, které věnují mnoho času a peněz, a přináší jim opravdovou radost a naplnění. 

Nicméně i pokud k této skupině lidí nepatříte, může se stát, že budete chtít nebo potřebovat, aby vaše auto získalo nový vzhled a budete si samozřejmě přát, aby výsledek byl reprezentativní. 

Jaké tedy máte možnosti?

Nový lak

Každého z nás přelakování auta asi napadne jako první varianta, pokud chceme změnit barvu automobilu anebo zkrátka jen opravit rozsáhlejší poškození, které není možné například mechanicky rozleštit či vyřešit jiným způsobem. 

Pamatujte však na to, že nový lak je nákladnější záležitostí a výsledek nezůstane pěkný bez následné péče. Lak je totiž citlivý na povětrnostní vlivy, poškození solí či chemikáliemi a stejně tak na větší či menší škrábance, kterým se v běžném provozu a při parkování zkrátka nevyhneme. 

Počítejte tedy s pravidelným ručním mytím vozidla, popřípadě hloubkovým čištěním laku, a důkladným leštěním a voskováním.

Obrázky a nálepky

Když vám stačí vylepšit auto jen lokálně, můžete pořídit speciální nálepky zdůrazňující různé části auta anebo si na auto nechat vytvořit umělecké dílo pomocí techniky airbrush. 

U obojího platí, že to může dopadnout velmi dobře, ale taky dost špatně. Hledejte tedy profesionálního poskytovatele těchto služeb a raději je neprovádějte svépomocí, pokud s tím již nemáte předchozí zkušenosti a nevíte, jak napravit případný nepovedený výsledek. 

Vzhledu auta byste totiž mohli spíše uškodit.

Polep celého vozu

Další variantou řešení je polep vozu fólií. V nabídce naleznete spoustu variant od decentních jednobarevných přes firemní polepy aut, obsahující texty, obrázky a fotografie, až po vysloveně originální a výrazné designy, které jen tak někde nepotkáte. 

Vše záleží na vaší potřebě, stylu a odvaze – a samozřejmě i na vyhrazeném rozpočtu pro tento účel.

Celopolep vozu fólií má však i ochranné vlastnosti, vydrží na voze několik let a jeho údržba je oproti lakování velmi snadná. Proto, i pokud jste tuto možnost doposud nezvažovali, doporučujeme se nad ní zamyslet.

Jestli jste vysloveně designoví fajnšmekři, zajděte někam, kde mají s tímto typem polepu zkušenosti. Musíte najít profesionály, kteří mají estetický cit, umí to s grafikou, používají kvalitní materiály, a i samotnou aplikaci provedou velmi precizně. Podívejte se třeba na stránky Wrapstyle Praha, kde byste dost možná mohli najít přesně to, co hledáte. 

Nechte si od profesionálů z Wrapstyle Praha vytvořit konkrétní cenovou nabídku a pak se již jen těšte na to, jak se za vaším autem bude každý otáčet.